„Ingiant DHS030-25“ kiauryminis slydimo žiedas, 30 mm, skirtas vaizdo sistemoms
Trumpas aprašymas:
Produkto informacija
Produkto žymės
„Ingiant DHS030-25“ kiaurymės slydimo žiedas, 30 mm, skirtas vaizdo sistemoms,
Specifikacija
DHS030-25
Pagrindiniai parametrai
Grandinių skaičius 25 Darbinė temperatūra „-40 ℃ ~ +65 ℃“
Nominali srovė Galima pritaikyti Darbinis drėgnumas <70%
Nominali įtampa 0–240 V kintamoji / nuolatinė srovė Apsaugos lygis IP51
Izoliacijos varža ≥1000 MΩ esant 500 V nuolatinei srovei Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Izoliacijos stiprumas 1500 V kintamoji srovė, 50 Hz, 60 s, 2 mA Elektros kontaktinė medžiaga Taurieji metalai
Dinaminis pasipriešinimo kitimas <10MΩ Švino laido specifikacija FF4-2Q-0.35mm, RG316 koaksialinis kabelis
Sukimosi greitis 0~300 aps./min. Švino laido ilgis 500 mm + 15 mm
Šio elemento kontūrinis brėžinys
produkto-aprašymas1
Pateikta paraiška
produkto-aprašymas2
produkto aprašymas3
produkto aprašymas4
Mūsų pranašumas
Gamyklos scena
produkto aprašymas5
produkto aprašymas6
produkto aprašymas7Specifikacija
DHS030-25
Pagrindiniai parametrai
Nominali srovė Galima pritaikyti Darbinė drėgmė <70%
Nominali įtampa 0~240 VAC/VDC Apsaugos lygis IP51
Izoliacijos varža ≥1000MΩ @500VDC Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Izoliacijos stipris 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektros kontakto medžiaga Taurieji metalai
Dinaminio varžos kitimas <10MΩ Švino laido specifikacija FF4-2Q-0.35mm, RG316 koaksialinis kabelis
Sukimosi greitis 0~300 aps./min. Laido ilgis 500 mm + 15 mm