„Ingiant DHK350-3-15A“ kiaurymės slydimo žiedas pramoninėms mašinoms
Specifikacija
| DHK350-3-15A | |||
| Pagrindiniai parametrai | |||
| Grandinių skaičius | 3 | Darbinė temperatūra | „-40 ℃ ~ +65 ℃“ |
| Nominali srovė | 15A, galima pritaikyti | Darbinis drėgnumas | <70% |
| Nominali įtampa | 0–240 V kintamoji / nuolatinė srovė | Apsaugos lygis | IP54 |
| Izoliacijos varža | ≥1000 MΩ esant 500 V nuolatinei srovei | Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Izoliacijos stiprumas | 1500 V kintamoji srovė, 50 Hz, 60 s, 2 mA | Elektros kontaktinė medžiaga | Taurieji metalai |
| Dinaminis pasipriešinimo kitimas | <10MΩ | Švino laido specifikacija | Spalvota teflonu izoliuota ir alavuota daugiagyslė lanksti viela |
| Sukimosi greitis | 0~600 aps./min. | Švino laido ilgis | 500 mm + 20 mm |
Standartinis gaminio kontūro brėžinys
Pateikta paraiška
• Parodų / demonstravimo įranga
• Pakavimo / vyniojimo mašinos
• Puslaidininkių tvarkymo sistemos
• Pramoninės mašinos
• rotaciniai indeksavimo stalai
• Procesų valdymo įranga
• Sunkiosios įrangos bokšteliai arba kabelių ritės
• Avarinis apšvietimas, robotų paletavimo mašinos, papildoma įranga
• Medicinos įranga | rotaciniai jutikliai, avarinis apšvietimas, robotika
• Miniatiūrinės kabelių ritės
Mūsų pranašumas
1. Produkto pranašumas:
· Unikalus signalo apdorojimo našumas su minimaliu elektros grandinės triukšmu
· Tvirta pakuotė, tinkanti net ir sudėtingiausioms erdvės riboms
· Visiškai suderinamas su analoginiais ir TTL valdymo lygio signalais
· Tikslūs rutuliniai guoliai ilgam tarnavimo laikui
· Yra sandarių įrenginių, IP67 neprivaloma
· Tvirta anoduoto aliuminio konstrukcija
· Galima įsigyti su Ethernet
· Greitas pristatymas
Gamyklos scena
Specifikacija
DHK350-3-15A
Pagrindiniai parametrai
Nominali srovė 15A, galima pritaikyti pagal užsakymą Darbinė drėgmė <70%
Nominali įtampa 0~240 VAC/VDC Apsaugos lygis IP54
Izoliacijos varža ≥1000MΩ @500VDC Korpuso medžiaga Aliuminio lydinys
Izoliacijos stipris 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektros kontakto medžiaga Taurieji metalai
Dinaminio varžos kitimas <10 MΩ Laido specifikacija Spalvotas teflonu izoliuotas ir alavuotas daugiagyslis lankstus laidas
Sukimosi greitis 0~600 aps./min. Laido ilgis 500 mm + 20 mm