„Ingiant DHK012-12-10A“ kiaurymės slydimo žiedas uždengimo mašinoms
Trumpas aprašymas:
Produkto informacija
Produkto žymės
Specifikacija
DHK012-12-10A
Pagrindiniai parametrai
Grandinių skaičius 12 kanalų Darbinė temperatūra „-40 ℃ ~ +65 ℃“
Nominali srovė 10A Darbinis drėgnumas <70%
Nominali įtampa 0–240 V kintamoji / nuolatinė srovė Apsaugos lygis IP54
Izoliacijos varža ≥1000 MΩ esant 500 V nuolatinei srovei Korpuso medžiaga Aliuminio lydinys
Izoliacijos stiprumas 1500 V kintamoji srovė, 50 Hz, 60 s, 2 mA Elektros kontaktinė medžiaga Taurieji metalai
Dinaminis pasipriešinimo kitimas <10MΩ Švino laido specifikacija Spalvota teflonu izoliuota ir alavuota daugiagyslė lanksti viela
Sukimosi greitis 0~600 aps./min. Švino laido ilgis 500 mm + 20 mm
Standartinis gaminio kontūro brėžinys
produkto-aprašymas1
Pateikta paraiška
produkto-aprašymas2
produkto aprašymas3
produkto aprašymas4
Mūsų pranašumas
Gamyklos scena
produkto aprašymas5
produkto aprašymas6
produkto aprašymas7Specifikacija
DHK012-12-10A
Pagrindiniai parametrai
Nominali srovė 10A Darbinė drėgmė <70%
Nominali įtampa 0~240 VAC/VDC Apsaugos lygis IP54
Izoliacijos varža ≥1000MΩ @500VDC Korpuso medžiaga Aliuminio lydinys
Izoliacijos stipris 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektros kontakto medžiaga Taurieji metalai
Dinaminio varžos kitimas <10 MΩ Laido specifikacija Spalvotas teflonu izoliuotas ir alavuotas daugiagyslis lankstus laidas
Sukimosi greitis 0~600 aps./min. Laido ilgis 500 mm + 20 mm